TeknoMars

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Teknoloji
  4. »
  5. iPhone 15 Lansman Tarihi Belli Oldu

iPhone 15 Lansman Tarihi Belli Oldu

iphone 15 lansman görüntüsü

Herkesin merakla beklediği iPhone 15 için lansman tarihi belli oldu. Türkiyede 12 Eylül 20:00 tarihinde Apple’ın iPhone 15 lansmanı yapılacak. Şirket, etkinliğinde diğer donanım ürünleriyle birlikte yeni iPhone 15 serisini de duyuracak. Şimdi tüm detaylara göz atalım.

Etkinlik, geçen yıl olduğu gibi Apple Park kampüsündeki Steve Jobs Tiyatrosu’nda düzenlenecek. Diğer etkinliklerde olduğu gibi canlı bir sunum olması planlanmıyor. Tüm modellerin dinamik bir ada ve USB Type-C şarj bağlantı noktası içermesi bekleniyor. Bu sefer iPhone 15 paslanmaz çelik yerine titanyum kenarlara sahip olacak. Arkaya bakan kamera için daha iyi optik yakınlaştırma sağlayan iPhone 15 Pro Max için periskop lens, çok uzun zamandır beklenen bir şey.

Söylentiye göre Apple Watch Ultra, siyah titanyum kasaya ve daha hızlı bir S9 çipine sahip yepyeni bir modelle güncellenecek.

iPhone 15 Pro modellerinde yeni A17 Bionic çip kullanılması bekleniyor. 12 Eylül etkinliğinde iPhone 15 serisinin yanı sıra Apple Watch 9 ve ikinci nesil Apple Watch Ultra’nın da tanıtılmasını bekliyoruz. iOS 17 güncellemesininde duyurulması bu etkinlikle birlikte planlanıyor.

Türkiye fiyatlandırması için şuan birşey söylemek için erken.

İlgili Yazılar

1 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir